Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Hemen Her Şey Burada!

Korova Üzerinden Nasıl Sipariş Verebilirim?

Korovacafe.com web sitemiz üzerinden birbirinden lezzetli ürünlerimizi seçerek sepetinizi oluşturabilirsiniz.
Seçimlerinizi tamamladıktan sonra sepetinize giderek “kapıda nakit ödeme" ve “kapıda kredi kartı ile ödeme" seçeneklerini belirterek ödemenizi tamamlayabilirsiniz.
Korova şeflerinin usta ellerinde hazırlanan dumanı üstünde lezzetler sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Siparişlerim Elime Ne Kadar Sürede Ulaşır ?

Siparişleriniz panelimize iletilmesinin ardından 20-40 dk içerisinde siparişin yoğunluğuna ve gönderim bölgesine göre sıcak ve taze olarak kapınıza kadar herhangi bir ekstra ücret istenmeksizin ulaşır.

Siparişlerimi Nasıl Takip Edebilirim ?

Siparişleriniz panelimize iletilmesinin ardından siz müşterilerimizi bilgilendirmek adına Korova'dan adres ve telefon doğruluğu sağlanması adına önce teyit edilir ardından siparişinizin kapınıza ulaşma süreci hakkında bilgi verilir.

Korovacafe.com'dan Sipariş Vermek Güvenli Mi?

www.korovacafe.com özel sunucusunda SSL sertifikası altında güvenli hizmet vermektedir. Korova hiç bir şekilde özel bilgileriniz ve K.Kartı bilgilerinizi istemez. Güvenli hizmet için var olan korovacafe.com en iyisini hedefliyor!

Siparişlerim Sonrası Ürünler Hakkında Nasıl İrtibat Kurarım ?

Siparişleriniz adresinize iletildikten sonra problem yaşadığınız veya öneride bulunmak istediğiniz ürün/ürünler için [email protected] veya sitemizin iletişim bölümündeki form aracılığıyla bizlere rahatlıkla anlık olarak ulaşabilirsiniz. Unutmayın, sizler için buradayız.